Zawieszamy
Z powodu braku wolnego czasu oraz słabego zainteresowania stroną, zawieszamy jej działalność.
Jednocześnie przenosimy aktywność na oficjalny facebookowy fanpage LZS Jadowniki.

Wszystkich zapraszamy do aktywności!

Jeśli znalazłaby się osoba chętna i miałaby wystarczająco wolnego czasu do prowadzenia strony jadownikilzs.tnb.pl to prosimy o kontakt na maila lub facebooka;
kasia9205@op.pl lub madzia1993@interia.eu .

Pozdrawiamy
Magda i Kasia

Dodane przez Administrator dnia luty 07 2015 23:08:270 Komentarzy ˇ 300 Czytań - Drukuj
Wygrana na koniec rundy
LZS JADOWNIKI - Olimpia Dąbrowa
9-1

Bramki dla Jadownik: 4 Kuba Warda, 3 Ariel Kiliński, Patryk Czerwiński, Maciej Krygier.
Skład: GRZEGORZ STELMASIK (br.), MACIEJ KRYGIER, KUBA WARDA, MATEUSZ KRYGIER, PATRYK CZERWIŃSKI, SEBASTIAN NIEWIEMSKI, ARIEL KILIŃSKI, PRZEMEK KRYGIER, HUBERT STRĘK, MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ, DANIEL LEWANDOWSKI.
Zmiany: Krystian Podwysocki, Sławek Chrośniak, Mateusz Świtała, Dawid Książkiewicz.

kliknij
|
|
V

ZDJĘCIA

Dodane przez Administrator dnia listopad 18 2014 23:32:250 Komentarzy ˇ 317 Czytań - Drukuj

5:4 Kuba Warda

SKŁAD: GRZEGORZ STELMASIK (br), MATEUSZ KRYGIER, SŁAWEK CHROŚNIAK (PATRYK CZERWIŃSKI), HUBERT STRĘK, SEBASTIAN NIEWIEMSKI, MACIEJ KRYGIER, DAWID KSIĄŻKIEWICZ, DANIEL LEWANDOWSKI, ADRIAN STILER, ARIEL KILIŃSKI, KUBA WARDA.

3:5

SKŁAD LZS: GRZEGORZ STELMASIK (br), MATEUSZ KRYGIER, WOJTEK ALICHNIEWICZ, MATEUSZ ŚWITAŁA (SEBASTIAN NIEWIEMSKI), HUBERT STRĘK, PRZEMEK KRYGIER (DAWID KSIĄŻKIEWICZ), MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ (ADRIAN STILER), KUBA WARDA, DANIEL LEWANDOWSKI, ARIEL KILIŃSKI, PATRYK CZERWIŃSKI (DAMIAN BIERNACKI).

Cukrownik Tuczno 3:0 (0:0) LZS Jadowniki

Od początku to gospodarze mieli przewagę, jednak w pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.
Dopiero w 66' Tuczno trafia pierwszy raz do siatki- 1:0. Jadowniki nie potrafiły stworzyć dobrej sytuacji bramkowej, piłka sporadycznie wychodziła poza połowę gości. W 89' było 2:0, 2 minuty później 3:0.

SKŁAD JADOWNIK: PAWEŁ NOSKO (br), MATEUSZ KRYGIER, PATRYK CZERWIŃSKI, KUBA WARDA, ARIEL KILIŃSKI, MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ (10' PAWEŁ SZCZEPAŃSKI (83' KRYSTIAN PODWYSOCKI)), WOJTEK ALICHNIEWICZ, PIOTR MAZUREK (71' DAMIAN BIERNACKI), DANIEL LEWANDOWSKI, PRZEMEK KRYGIER.

kliknij
|
|
V

ZDJĘCIA

Dodane przez Administrator dnia październik 25 2014 19:51:040 Komentarzy ˇ 343 Czytań - Drukuj
Dwie różne połowy
LZS Wielowieś 1:0 (0:0) LZS Jadowniki

Dwie różne połowy i jakby dwa różne oblicza LZS Jadowniki. Jak w pierwszej połowie stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, graliśmy na połowie gospodarzy, brakowało jedynie szczęścia i celności. Dodatkowo w 27' stojący na bramce Grzegorz Stelmasik obronił rzut karny.
Tak w drugiej połowie zdawało się, że nasz zespół został podmieniony! Żadna akcja nie wychodziła, mnóstwo błędów i w obronie i w ofensywie. Między innymi dlatego w 54' gospodarze wykorzystali nasze błędy i strzelili pierwszego-zwycięskiego gola. Przegraliśmy na własne życzenie.

Nie sposób nie wspomnieć o nieudolnym prowadzeniu meczu przez sędziego głównego, który prawdopodobnie uczył się sędziować kosztem zawodników obu drużyn. Nie potrafił zapanować nad chaosem na boisku, w konsekwencji wykartkował aż 7 zawodników z Jadownik. Co ciekawe, żadna kartka nie była za faul.

SKŁAD JADOWNIK: GRZEGORZ STELMASIK (br), HUBERT STRĘK (84' PAWEŁ SZCZEPAŃSKI), MATEUSZ KRYGIER, DANIEL LEWANDOWSKI, MACIEJ KRYGIER, WOJTEK ALICHNIEWICZ, ARIEL KILIŃSKI, PATRYK CZERWIŃSKI (68' PRZEMEK KRYGIER), OLEK AUGUSTYNIAK, MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ, SEBASTIAN NIEWIEMSKI (68' ADRIAN STILER).

goście nie dojechali

SKŁAD JADOWNIK: PAWEŁ NOSKO (br), GRZEGORZ STELMASIK (br), WOJTEK ALICHNIEWICZ, ARIEL KILIŃSKI, DAMIAN BIERNACKI, SEBASTIAN NIEWIEMSKI, KRYSTIAN PODWYSOCKI, MATEUSZ ŚWITAŁA, PAWEŁ SZCZEPAŃSKI, PATRYK CZERWIŃSKI, MATEUSZ KRYGIER, MACIEJ KRYGIER, KUBA WARDA, DANIEL LEWANDOWSKI, MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ, SŁAWEK CHROŚNIAK, HUBERT STRĘK.

W końcu wygrana na wyjeździe
Pogoń II Mogilno 1:3 LZS Jadowniki (1:0)

Skład LZS: Grzegorz Stelmasik, Hubert Strek, Mateusz Krygier, Maciej Krygier, Daniel Lewandowski, Piotr Mazurek(75' Patryk Czerwiński), Przemek Krygier, Paweł Szczepański(46' Wojtek Alichniewicz), Ariel Kiliński, Kuba Warda, Sebastian Niewiemski(60'Maciej Książkiewicz).

Bramki: Daniel Lewandowski z wolnego 65 minuta, Ariel Kiliński 70 min, Patryk Czerwiński 84 min.

Gramy gramy i przegrywamy...
Nieważne, że drużyna Kościelca miała pustą ławkę rezerwowych, nieważne, że większość meczu gra rozgrywała się na połowie gospodarzy. Ważne, że wygrywa ten, kto wykorzystuje sytuacje, a nie ten, kto ich ma więcej!

LZS Kościelec 3:1 (2:1) LZS Jadowniki

25' gospodarze wykorzystują wrzutkę z wolnego i 1:0
28' Kuba Warda wyrównuje 1:1
37' Kościelec z łatwością pokonują obronę LZS i jest 2:1
54' i już 3:1
86' udaje się strzelić na 3:2 - Maciej Książkiewicz
90' Patryk Czerwiński nie wykorzystuje "setki" i nie udaje się wywalczyć żadnego punktu.

SKŁAD LZS: PAWEŁ NOSKO (bramka), MACIEJ KRYGIER, OLEK AUGUSTYNIAK, DAWID KSIĄŻKIEWICZ, PRZEMEK KRYGIER, PIOTR MAZUREK, ARIEL KILIŃSKI(74' PATRYK CZERWIŃSKI), DANIEL LEWANDOWSKI (85' PAWEŁ SZCZEPAŃSKI), MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ, KUBA WARDA, MATEUSZ KRYGIER.

kliknij
|
|
V

ZDJĘCIA

Dodane przez Administrator dnia wrzesień 20 2014 20:42:490 Komentarzy ˇ 326 Czytań - Drukuj
Wygrana ze Szczepanowem
LZS Jadowniki 3:1 (0:1) Promień Szczepanowo

22' 0:1 - zawodnik gości z główki strzela gola stojącemu na bramce LZS Pawłowi Nosko
Jadowniki w pierwszej połowie mają słabe wykończenie, dobrą sytuację miał pod koniec Daniel Lewandowski- z wolnego uderza w poprzeczkę.
50' Dawid podaje do Macieja Książkiewicza i ten wyrównuje; 1:1
74' faulowany wychodzący na czystą pozycję Ariel Kiliński, 17 m, rzut wolny zamienia na bramkę Daniel Lewandowski; 2:1
81' kolejny wolny ok 18 m, wykorzystuje go Maciej Krygier; 3:1

SKŁAD JADOWNIK: PAWEŁ NOSKO (w bramce), MACIEJ KRYGIER, ARIEL KILIŃSKI (89' PAWEŁ SZCZEPAŃSKI), MATEUSZ KRYGIER, KUBA WARDA, MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ (85' SEBASTIAN NIEWIEMSKI), OLEK AUGUSTYNIAK, DAWID KSIĄŻKIEWICZ, PIOTR MAZUREK (70' PATRYK CZERWIŃSKI) , DANIEL LEWANDOWSKI, PRZEMEK KRYGIER (59' HUBERT STRĘK).

LZS Grochowiska Księże 4:2 (1:0) LZS Jadowniki

9' 1:0
52' nieprawidłowo pilnowany zawodnik Grochowisk strzela nam 2. gola; 2:0
72' z rzutu rożnego 3:0
74' 4:0
76' Kuba Warda ratuje honor 4:1
79' rzut karny za rękę wykorzystuje Dawid Książkiewicz- 4:2, ale na nic więcej nie było nas stać.

SKŁAD JADOWNIK: PAWEŁ NOSKO (w bramce), ARIEL KILIŃSKI, DAWID KSIĄŻKIEWICZ, MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ, DANIEL DYCHTANOWICZ(63' HUBERT STRĘK), KUBA WARDA, SEBASTIAN NIEWIEMSKI (57' MATEUSZ KRYGIER), DAMIAN BIERNACKI, GRZEGORZ STELMASIK, MACIEJ KRYGIER, DANIEL LEWANDOWSKI.