orckvqpjde22 weeks
Inne Kluby

Licznik odwiedzin
Z Victorią Bydgoszcz
Planowany jest kolejny sparing, tym razem z Victorią Bydgoszcz. Niedziela 6.04. godz. 11:00 Jadowniki.

M

Dodane przez Administrator dnia kwiecień 03 2014 23:00:190 Komentarzy ˇ 313 Czytań - Drukuj
2:1
LZS Jadowniki 2:1 Promień Szczepanowo

2 bramki dla LZS zdobył Dawid Książkiewicz. Wynik jednak powinien być 3:1, ponieważ Olek Augustyniak zdobył dla Jadownik trzeciego gola lobując bramkarza gości, jednak sędzia meczu z bliżej nieokreślonych powodów nie zauważył bramki....

SKŁAD JADOWNIK: Grzegorz Stelmasik (w bramce), Paweł Nosko ( w bramce), Hubert Stręk, Wojtek Alichniewicz, Daniel Dychtanowicz, Mateusz Świtała, Adrian Stiler, Przemek Krygier, Dawid Książkiewicz, Ariel Kiliński, Kuba Warda, Sebastian Niewiemski, Piotr Mazurek, Krystian Podwysocki, Damian Biernacki, Olek Augustyniak, Maciej Krygier, Bartek Brzykcy.

SĘDZIOWAŁ J. KUŚNIEREK

M.

Dodane przez Administrator dnia marzec 30 2014 22:03:340 Komentarzy ˇ 310 Czytań - Drukuj

LZS Jadowniki 3:7 Zagłębie Piechcin

Bramki dla LZS: na 1:6 Bartek Brzykcy z karnego, na 2:7 Wojtek Alichniewicz z karnego, na 3:7 Dawid Książkiewicz, + niewykorzystany karny przez K. Wardę

Skład: Paweł Nosko (bramka), Adrian Wiśniewski, Hubert Stręk, Wojtek Alichniewicz, Przemek Krygier, Adrian Stiler, Sebastian Niewiemski, Ariel Kiliński, Maciej Przybył, Dawid Książkiewicz, Kuba Warda, Krystian Podwysocki, Mateusz Świtała, Bartek Brzykcy.

LZS Jadowniki 6:0 (2:0) Victoria Bydgoszcz

Bramki dla LZS: Wojtek Alichniewicz (z kar.), Ariel Kiliński 3, Kuba Warda 2 ( 1 z kar.)

Skład Jadownik: Grzegorz Stelmasik (bramka I połowa), Paweł Nosko (bramka II połowa), Jarek Figiela, Adrian Stiler, Hubert Stręk, Wojtek Alichniewicz, Adrian Wiśniewski, Ariel Kiliński, Przemek Krygier, Mateusz Cieślak, Kuba Warda, Dawid Książkiewicz, Mateusz Świtała, Krystian Podwysocki, Bartek Brzykcy.

LZS Jadowniki 2:4 (2:1) LZS Świątkowo/Cerekwica

17’ Kuba Warda 1:0,
14’ Piotr Mazurek 2:0,
26’ 2:1,
61’ 2:2,
78’ 2:3,
81’ 2:4.

Skład Jadownik: Grzegorz Stelmaski (bramka), Paweł Nosko (bramka), Jarek Figiela, Adrian Wiśniewski, Mateusz Cieślak, Tomek Cieślak, Przemek Krygier, Adrian Stiler, Hubert Stręk, Maciej Krygier, Piotr Mazurek, Krystian Podwysocki, Ariel Kiliński, Mateusz Świtała, Kuba Warda, Maciej Przybył.

O kilka słów podsumowania sparingu poprosiłyśmy Huberta Stręka:
Mecz z Kujawianką zmęczył nas, co w meczu z Cerekwicą było widać, zwłaszcza w drugiej połowie. Jednak w jeden weekend zagraliśmy 1,5 bardzo dobrego meczu i to z mocniejszymi rywalami. Ten maraton na pewno pokazał jak poszczególni zawodnicy są przygotowani kondycyjnie, a ponadto swoją szansę mieli rezerwowi. Czeka nas jeszcze sporo pracy, bo nadal marnujemy dużo sytuacji bramkowych i źle ustawiamy się w środkowej strefie boiska, ale mamy jeszcze kilka sparingów i dużo czasu na poprawienie błędów. Co ważne, widać że każdemu z nas zależy na wynikach i na tej ambicji możemy daleko dotrzeć.

5:3
LZS Jadowniki 5:3 Kujawianka Strzelno(3:3)

2' 0:1
4' Kuba Warda z główki 1:1
16' 1:2
22' Maciej Krygier z wolnego 2:2
24' 2:3
27' Jarek Figiela w słupek, dobija Warda 3:3
56' ponownie Warda 4:3
62' Mateusz Cieślak 5:3
73' Ariel Kiliński nie strzela karnego

SKŁAD JADOWNIK: GRZEGORZ STELMASIK (w bramce pierwszą połowę), PAWEŁ NOSKO (II połowa), MACIEJ KRYGIER, WOJTEK ALICHNIEWICZ, MACIEJ PRZYBYŁ, HUBERT STRĘK, TOMEK CIEŚLAK, PRZEMEK KRYGIER, KUBA WARDA, JAREK FIGIELA, ARIEL KILIŃSKI, MATEUSZ CIEŚLAK, SEBASTIAN NIEWIEMSKI, PIOTR MAZUREK, KRYSTIAN PODWYSOCKI, MATEUSZ ŚWITAŁA, ADRIAN WIŚNIEWSKI, ADRIAN STILER.

LZS Jadowniki - Kujawianka Strzelno sobota 8. marca godz. 15:00
LZS Jadowniki - LZS Świątkowo/Cerekwica niedziela 9. marca godz. 11:00.

M.

SPARING: LZS Cerekwica - LZS
W dzisiejszym meczu wyjazdowym LZS JADOWNIKI pokonały drużynę z Cerekwicy 2:5.

LZS w składzie: P. Nosko, P. Krygier, A. Kiliński, A. Wiśniewski, D. Biernacki, K. Podwysocki, M. Świtała, J. Warda, D. Książkiewicz, H. Stręk, G. Stelmasik, B. Brzykcy, S. Niewiemski, D. Dychtanowicz

5' J. Warda 0:1
28' 1:1
30' B. Brzykcy 1:2
55' 2:2
56' S. Niewiemski 2:3
60' J. Warda 2:4
64' S. Niewiemski 2:5

Mecz skomentował Przemek Krygier:

Moim zdaniem zagraliśmy dobry mecz, zwłaszcza, że nie pojechali na niego wszyscy podstawowi zawodnicy. W pierwszej połowie graliśmy chyba trochę gorzej, prowadziliśmy 2:1 w sumie fuksem, bo parę razy było gorąco pod naszą bramką. Mieliśmy też swoje szanse, które niestety częściej marnowaliśmy. W tej połowie mógł paść każdy wynik. Po przerwie było już dobrze, poprawiliśmy trochę skuteczność. Na plus tego meczu trzeba zaliczyć grę w obronie, zwłaszcza że była trochę kombinowana, bo na stoperze zagrał podstawowy bramkarz – Grzegorz, który zaskoczył nas tym, że potrafi przebiec jeszcze 10 metrów sprintem. Widać że duże postępy robią nasi młodzi zawodnicy np. Sebastian, który strzelił teraz dwa gole, Paweł czy Daniel no i podobno ja. Sparingi pokazują, że jesteśmy w miarę skuteczni w obronie, kadra się wyrównuje, niestety cały czas marnujemy dużo sytuacji w ataku. Mamy jeszcze trochę sparingów do zagrania, więc jest szansa poprawić to co nie działa jak powinno. Zobaczymy jak kondycyjnie wytrzymamy przyszły weekend z dwoma meczami, a na wiosnę na pewno powalczymy.