Dwie różne połowy
Dodane przez Administrator dnia Październik 19 2014 20:15:16
LZS Wielowieś 1:0 (0:0) LZS Jadowniki


Dwie różne połowy i jakby dwa różne oblicza LZS Jadowniki. Jak w pierwszej połowie stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, graliśmy na połowie gospodarzy, brakowało jedynie szczęścia i celności. Dodatkowo w 27' stojący na bramce Grzegorz Stelmasik obronił rzut karny.
Tak w drugiej połowie zdawało się, że nasz zespół został podmieniony! Żadna akcja nie wychodziła, mnóstwo błędów i w obronie i w ofensywie. Między innymi dlatego w 54' gospodarze wykorzystali nasze błędy i strzelili pierwszego-zwycięskiego gola. Przegraliśmy na własne życzenie.

Nie sposób nie wspomnieć o nieudolnym prowadzeniu meczu przez sędziego głównego, który prawdopodobnie uczył się sędziować kosztem zawodników obu drużyn. Nie potrafił zapanować nad chaosem na boisku, w konsekwencji wykartkował aż 7 zawodników z Jadownik. Co ciekawe, żadna kartka nie była za faul.

SKŁAD JADOWNIK: GRZEGORZ STELMASIK (br), HUBERT STRĘK (84' PAWEŁ SZCZEPAŃSKI), MATEUSZ KRYGIER, DANIEL LEWANDOWSKI, MACIEJ KRYGIER, WOJTEK ALICHNIEWICZ, ARIEL KILIŃSKI, PATRYK CZERWIŃSKI (68' PRZEMEK KRYGIER), OLEK AUGUSTYNIAK, MACIEJ KSIĄŻKIEWICZ, SEBASTIAN NIEWIEMSKI (68' ADRIAN STILER).

Obsada sędziowska:
Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Aleksander Nowicki
Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)kliknij
|
|
V

ZDJĘCIA